Logo Draig ac Eryr
O stronie
Strona główna

Llyfrau i Blant
O mnie

Gramatyka
Słownik
Wymowa
Bibliografia
Ciekawe Strony
Moja strona jest poprawnie napisana w HTML 4.01 Transitional
Arkusz stylów został napisany poprawnie!

Do góry

Strona została wykonana za pomocą edytora Moja Własna Radosna Twórczość, co oznacza, że wygląda dość nietypowo i zawiera pewne niestandardowe wykorzystania kodu html, jak np. zastosowanie komendy title do pokazania zapisu fonetycznego słów walijskich. Starałem się, aby wyglądała mniej więcej tak samo w kilku rozdzielczościach oraz otwierała się czytelnie w znanych przeglądarkach. W tych mniej znanych też. Docelowa rozdzielczość to 1024 na 768 pikseli. Obecnie większość podstron jest zgodna z wytycznymi W3C i pomyślnie przechodzi walidację.

☻☺☻

Linki do stron, z których można pobrać aplikacje przeglądarek:
Acoo Browser (po angielsku) Avant Browser (po angielsku) Deepnet Explorer (po angielsku)
Firefox (po polsku) FlashPeak SlimBrowser (po polsku) Flock (po angielsku)
Google Chrome (po polsku) GreenBrowser (po angielsku) Internet Explorer (po polsku)
K-Meleon (po angielsku) Maxthon (po polsku) Opera (po polsku)
Safari (po polsku) SeaMonkey (po polsku) Sleipnir (po angielsku)
Wyzo (po angielsku)

☻☺☻

Powyższe linki prowadzą do stron, z których można pobrać aplikacje przeglądarek głównie pod Windows. Użytkowników Maca przepraszam, ale nie mam dostępu do żadnego Maca i nie mogę sprawdzić, jak strona wygląda w tym systemie operacyjnym. Obecnie ponadto testuję Linuxa i jestem bardzo zadowolony, że w domyślnym dla Ubuntu Firefoxie strona otwiera się poprawnie. Jakbym gdzieś popełnił błąd w htmlu i coś szwankowało, to proszę dać mi znać sieciolistem. W przyszłości pojawi się wersja mobilna.

☻☺☻

©©©
Taki znaczek umieściłem przy obrazkach, które nie są mojego autorstwa. Po najechaniu nań myszką pojawi się adres strony, z której obrazek został pożyczony. Pozostałe obrazki i fotografie sam zrobiłem.

☻☺☻

Jeszcze o jakości obrazków. Zauważyłem, że czasami obrazki na stronie wyglądają gorzej niż w rzeczywistości. Bierze się to z faktu, że strona jest odświeżana z pamięci przeglądarki, jak sądzę, a nie bezpośrednio z serwera. Przeładowanie strony za pomocą Ctrl+F5 z reguły pomaga.